VIII міжнародна виставка АПК з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO 2020

Американська інвестиційна компанія Argentem Creek в рамках законопроекту Investment nanny в Україні
01.10.2020
Хронологія впливу Covid-19 на Walt Disney
02.10.2020
Show all
VIII міжнародна виставка АПК з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO 2020

Пошук / Search

VIII міжнародна виставка АПК з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO 2020

30 вересня 2020 року міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко взяв участь у офіційному відкритті VIII щорічної міжнародної агропромислової виставки з польовою демонстрацією техніки АGROEXPO-2020.

Виставка проходить в м. Кропивницький з 30 вересня по 3 жовтня 2020 року.

Зі слів Ігора Петрашко аграрний сектор був і залишається основою для забезпечення продовольчої безпеки держави та її економічного розвитку. Розуміючи цю особливу роль АПК, Уряд продовжує системну підтримку аграрного сектору, сконцентрувавши її на найбільш важливих галузях тваринництва, фермерства, українського сільгоспмашинобудування, садівництва, виноградарства, відновлення зрошення.

Масштаби виставки АGROEXPO, яка орієнтована на демонстрацію найсучаснішої сільгосптехніки і обладнання іноземного та вітчизняного виробництва, підтверджують, що сільгоспмашинобудування України стрімко розвивається.4 роки поспіль в Україні діє успішна і ефективна програма – часткова компенсація вартості с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва, яка сприяє зростанню кількості машинобудівних підприємств, розширенню номенклатури, оновленню аграріями парку сільгосптехніки, створення додаткових робочих місць в машинобудуванні, а також збільшує надходження до бюджетів всіх рівнів.

За повідомленням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 25 серпня Мінекономіки затвердило розподіл коштів у розмірі 68,9 млн грн сільгосптоваровиробникам, які придбали техніку та обладнання вітчизняного виробництва поточного року.

Кошти отримають 443 аграрія, які придбали 781 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання і подали заявки на часткову компенсацію у липні 2020 року.

Загальна сума профінансованої компенсації на сьогодні складає 784,9 млн гривень.

Щороку програма з часткової компенсації вартості с/г техніки користується великою популярністю і показує свою ефективність. Від її реалізації виграють як аграрії, так і виробники техніки. Ця програма обов’язково матиме продовження і в наступному році, що дозволить стимулювати розвиток сільгоспмашинобудування та АПК в цілому», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Нагадаємо, за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» у 2020 році передбачено 1 млрд грн.Також Міністерством економіки України ініційовано проведення експерименту зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з використанням нецінового критерію оцінки. Застосування такого критерію матиме мультиплікативний ефект на всю економіку країни.

Виставка АGROEXPO виступає унікальною платформою для ефективного діалогу, обміну досвідом, вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та досягнення нових високих результатів, а також побажав учасникам продуктивної роботи та високих результатів.

Світова статистика сільгоспмашинобудування каже про таке:

  1. Протягом 1 півріччя 2020 року продажі тракторів зросли у США на 10,4%, в Канаді залишаються стабільними (зростання на 0,3%), а в Бразилії знизилися на 5%. Найбільше ж зниження зафіксовано на азіатських ринках: в Південній Кореї (на 7,3%), Індії (на 11,3%) і особливо в Японії (на 29,5%). Натомість у Туреччині продажі зросли на 75%, відновившись після зниження в попередні роки.
  2. В Європі продажі тракторів у 1 півріччі 2020 року становили 68,8 тис. шт., що на 12,1% менше аналогічного періоду минулого року. В Італії це зниження становило 18%, і лише в серпні продажі почали потроху оживати.
  3. На думку Італійської національної федерації виробників машин для сільського господарства, останнє виступає ознакою зміни ринкової тенденції і переходу від скорочення до зростання.

Читайте також новини АПК:

Державна підтримка бізнесу 2020

Державний Аграрний Реєстр (ДАР)

Державна підтримка аграріїв: ухвалено законопроект про зниження ставки ПДВ

Держпідтримка АПК України 2021: уряд відтермінував подання в галузі садівництва і тваринництва

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.