В Миколаєві відкрили другий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Електронний лікарняний лист: абсолютні зміни процедури отримання
24.10.2020
Цифрове свідоцтво про народження дитини: до 14 років можна сформувати у власному смартфоні мобільного додатку Дія 2.0
25.10.2020
Show all
В Миколаєві відкрили другий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Пошук / Search

В Миколаєві відкрили другий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Дія.Бізнес – це масштабний національний проект із розвитку підприємництва.

Офіційне відкриття центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Миколаєві заплановане на 9 листопада 2020 року.

Про проект та перспективи ми писали ось тут:

Проект Дія.Бізнес: консультаційні центри працюватимуть у 50 містах України21 жовтня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України повідомило про технічне відкриття центру підтримки підприємців у Миколаєві.

Це другий в Україні центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Перший такий центр вже успішно працює декілька місяців у Харкові за адресою вул. Сумська, 65, технічне відкриття якого було 28 травня 2020 року, а офіційне – 1 липня 2020 року.

У планах відкрити, як мінімум, 3-4 центри до кінця 2020 року.

Центр підтримки підприємців у Миколаєві створений за підтримки ГО Майбутнє Миколаєва та Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній. Технічний партнер проекту — Huawei Ukraine. Відбулось «технічне відкриття». Наразі триває процес підготовки центру до функціонування та навчання персоналу.

Кожен підприємець на Миколаївщині зможе отримати в центрі безкоштовні консультації щодо систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки тощо. Також підприємці зможуть навчатися за системними освітніми програмами та відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап-локацію для тестування власного продукту.

Під час технічного відкриття центру в Миколаєві заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що підтримка підприємців є одним із пріоритетів Міністерства. Під час пандемії коронавірусу малий і середній бізнес потребують нашої особливої турботи, підтримки та допомоги. Центри підтримки підприємців, які планується відкрити по всій країні, є новим явищем для української бізнес-спільноти, хоча подібні центри є поширеною практикою в розвинутих країнах. Візьмемо на озброєння досвід, який отримали після відкриття першого центру підтримки підприємців у Харкові: візит до центру підтримки у Миколаєві стане надзвичайно продуктивним для кожного підприємця. Тут вам завжди раді, тут із вами завжди поспілкуються, тут вам нададуть компетентні та фахові поради, тут ви зможете бути в колі професійних однодумців, тут відбуватимуться цікаві події.

Голова правління громадської організації «Майбутнє Миколаєва» Тетяна Домбровська привітала підприємців і мешканців Миколаївщини із визначною подією. У надзвичайно короткі терміни домовлено з Мінцифрою про створення центру підтримки підприємців саме у Миколаєві та вже встигли підготувати центр до офіційного відкриття. Даємо підприємцям і стартаперам поштовх, який має давати місто. «Дія.Бізнес» у Миколаєві, ура!Голова правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній Ганна Замазєєва запросила всіх на офіційне відкриття 9 листопада 2020 року. Переповнюють почуття радості, що центр підтримки відкривається в цьому регіоні та другий в усій країні. Підприємці зможуть отримати відповіді на безліч запитань. Це надзвичайно корисне місце для підприємців Миколаївщині.

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Миколаєві розташований за адресою: вул. Шевченка, 59

Читайте також:

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.