ТОП-10 рейтинг якості вищої та бізнес-освіти за 2021 Global MBA Ranking

Законопроект №3112 щодо щорічної індексації аліментів набрав чинності
27.09.2020
Економічне виробництво сучасності
29.09.2020
Show all
ТОП-10 рейтинг якості вищої та бізнес-освіти за 2021 Global MBA Ranking

MBA with business woman using a tablet computer

Пошук / Search

ТОП-10 рейтинг якості вищої та бізнес-освіти за 2021 Global MBA Ranking

Quacquarelli Symonds (QS), глобальна аналітична організація, яка оцінює якість вищої та бізнес-освіти, опублікувала свій глобальний рейтинг MBA на 2021 рік (2021 Global MBA Ranking).

Найкращі програми визначаються за 5-ма ключовими показниками у 100% співвідношенні:

  1. Можливість працевлаштування – 40%.
  2. Рентабельність інвестицій – 20%.
  3. Підприємництво і результати випускників – 15%.
  4. Лідерство думок – 15%.
  5. Різноманітність класів і викладачів -10%.

Сам рейтинг виглядає так:

Stanford Graduate School of Business (США) знову посіла перше місце, а The Wharton School of the University of Pennsylvania (США) опустилася на друге місце після того, як зайняла перше місце в торішньому рейтингу. До першої 10-ки рейтингу програм MBA також потрапили такі бізнес-школи, як MIT Sloan School of Management (США), Harvard Business School (США), HEC Paris (Франція), INSEAD (Франція), London Business School (Великобританія), Columbia Business School (США), IE Business School (Іспанія), Haas School of Business, University of California Berkeley (США).

Зі слів Ендрю Макфарлейн (Andrew MacFarlane), менеджера рейтингів у QS: окрім аналізу вхідних даних, пов’язаних із програмою, QS також розглядала репутацію конкретних бізнес-шкіл з точки зору майже 37 000 глобальних роботодавців та понад 34 000 глобальних вчених.

Згідно з опитуванням Ради з прийому випускників, проведеним у вересні, інтерес до набору випускників бізнес-шкіл знову підвищився після падіння на тлі невизначеності на початку пандемії.

У рейтинг QS 2021 Global MBA Ranking увійшли програми MBA 258 університетів і бізнес-шкіл з 40 країн світу, в минулому році – 240 закладів з 38 країн.

Рейтинг бізнес-магістрів QS 2021 включає окремі рейтинги для п’яти спеціалізованих магістрів:

  • магістр з ділової аналітики;
  • магістр з фінансів;
  • магістр з менеджментe;
  • магістр з маркетингу;
  • магістр з управління ланцюгами поставок.

Програма магістра фінансової економіки в Оксфорді, Said Business School, зберегла перше місце в рейтингу магістрів з фінансів, отримавши досконалий бал у керівництві думками.

Позицію, що посіла друге місце, розподіляють між собою програми магістра в галузі фінансового аналізу в Лондонській бізнес-школі та магістр фінансів в Массачусетському технологічному інституті, Школа управління Слоуном в США.

Курс магістра з міжнародних фінансів у HEC Париж посів четверту позицію в рейтингу магістрів з фінансів, опустившись на одне місце порівняно з попереднім роком.

Еквівалентна програма в Кембриджській бізнес-школі суддів у Великобританії цього року досягла п’ятої позиції, що на 1 позицію більше, ніж у попередньому році.

HEC Париж та Лондонська бізнес-школа також високо посіли рейтинг магістрів з управління в 2021 році, посівши першу та другу позиції відповідно. Насправді магістри магістра стратегічного управління в HEC Paris отримали ідеальну оцінку в результатах випускників, співвідношенні ціни та якості та керівництві думками.

Програма магістра в галузі стратегії та управління міжнародним бізнесом від ESSEC Business School у Франції зберегла третє місце у попередньому році, досягнувши майже ідеального балу співвідношення ціни та якості.

Четверту та п’яту позиції в рейтингу майстрів з менеджменту отримали програми ESADE Business School у Франції та Copenhagen Business School в Данії.

Серед інших вартих уваги спеціалізованих магістерських програм бізнесу в рейтингу 2021 року – магістр ділової аналітики в MIT, Sloan School of Management, який посів перше місце в рейтингу майстрів бізнес-аналітики.

Новий до 2021 року рейтинг магістрів з управління ланцюгами поставок побачив, що Центр транспорту та логістики MIT у США посів перше місце, із середнім балом 93,9 та особливо помітним балом 100 для результатів випускників.

Про рейтинг найбільш шанованих компаній та світову корпоративну культуру бізнесу читайте тут:

Світові найбільш шановані компанії: ТОП-10 рейтинг 2020 Global RepTrak

ТОП-10 факторів, що впливають на світову корпоративну культуру бізнесу за Global Trends Reputation Institute

Як стати №1 в сфері охоронної сигналізації: про конкуренцію, інновації, репутацію, наявність високої мети

Першість України в будівництві сонячних енергосистем: “кешбек” від держави

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.