ТОП-10 інноваційних додатків для роботи 2021: The 10 most innovative workplace companies of 2021 by Fast Company

Відбиток печатки 2021: доопрацювання законодавства щодо необов’язковості використання
15.03.2021
Законопроекти 4543 та 4572 про приватизацію великих державних підприємств задля інвестицій та збільшення їхньої вартості
16.03.2021
Show all
ТОП-10 інноваційних додатків для роботи 2021: The 10 most innovative workplace companies of 2021 by Fast Company

Пошук / Search

ТОП-10 інноваційних додатків для роботи: The 10 most innovative workplace companies of 2021 by Fast Company

ТОП-10 інноваційних додатків для роботи 2021 за версією Fast Company, щомісячного американського ділового журналу про технології, бізнес та дизайн:

1.ASANA GOALS

За допомогою команди досягти своїх цілей

Безкоштовна платформа управління командною роботою, яка використовується понад 89 тис. організаціями та 3,5 мільйонами осіб. Цілі, що сформовані в липні 2020 року, до кінця 2020 року реалізовані у понад 130 функціях, включаючи інтеграцію з Microsoft Teams, Slack та Zoom. Поки конкуренти зосереджують робочий процес навколо однієї області, багатофункціональний додаток дозволяє працювати над більш обширними завданнями.

2.ZOOM

Для надання соціально віддаленим працівникам та студентам інструментів для зв’язку між собою

Всесвітня платформа для відеоконференцій Zoom для дому, Zoom Room та Zoom Phones – комунікаційна компанія, яка розроблена компанією Zoom Video Communication, sзадовольнила зростаючий попит на свої послуги за допомогою розумного та своєчасного продукту. Компанія має більше 430 тис. підписників маючи в штаті біля 10 співробітників.

3.SLACK

Корпоративний месенжер для розширення ліній зв’язку та обміну повідомленнями

Компанія працює над тим, щоб зробити платформу простішою та безпечнішою для використання в суто регульованих галузях промисловості, а також оновила свої «платформні» канали, щоб вони працювали більше як потоки електронної пошти. Влітку 2020 року компанія додала додаткові функції для полегшення спілкування на платформі, включаючи Slack Connect, безпечну платформу для спілкування, яка працює подібно до електронної пошти, але без загрози фішингу та спаму. Інші ініціативи включають побудову інформаційних стін між командами (наприклад, встановлення бар’єрів конфіденційності між торговцями та інвестиційними банкірами) та міжнародне розширення для зберігання даних, що стає в нагоді командам, що працюють за межами США.

4.GITLAB

Як працювати віддалено, з великим практичним об’ємом документації

GitLab – це програмна компанія, що фокусується на кожному кроці циклу DevOps – методологія розробки, тестування та експлуатації активної взаємодії спеціалістів з інформаційно-технологічного обслуговування та спеціалістів по розробці для забезпечення якості продукції, ефективної організації створення та оновлення програмних продуктів та послуг. Компанія створила всебічне керівництво з віддаленої роботи, яке було завантажено десятками тисяч користувачів. Створено клас Coursera, орієнтований на менеджерів та керівників високого рівня, що охоплює все: від дистанційного перебування нового працівника та найкращих практик спілкування до того, як закрити свої офіси та перейти до фрілансу.

5.ATLASSIAN

Система відслідувковування помилок Jira та система спільної роботи Confluence

Atlassian – це австралійське програмне забезпечення Jira та Confluence. Ці інструменти спільно та самостійно допомагають впорядкувати співпрацю в команді. Можливості відстеження та планування Jira поєднуються з використанням управління проектами компанії Confluence. Trello, придбана в 2017 році, фокусується на масштабній візуалізації проектів. Набором інструментів для співпраці користуються 180 000 компаній – тільки Jira використовується понад 65000 компаніями. У 2020 році Atlassian отримав майже 1,6 мільярда доларів доходу, що на 33% більше, ніж у попередньому році.

6.CHIEF

Для підключення керівників на всіх рівнях для навчання, наставництва та підтримки

Мережа для керівників виконавчого рівня, менеджерів вищої ланки, які організовують групи меншого професійного рангу для навчання завдяки тренінгу лідерства. В даний час у Chief є 3000 членів, які працюють у 1000 різних компаніях. За останній рік компанія розширилася до чотирьох нових міст, а список очікування компанії зріс до 8000.

7.CULTURE AMP

Для побудови HR-платформи, яка використовує аналіз даних для збільшення залучення співробітників та підвищення загальної культури в організаціях.

Пропонуючи HR-платформу, яка використовує аналітику даних для покращення залучення співробітників, компанія прагне покращити розуміння менеджером того, що таке хороший менеджмент, а також розвинути лідерські навички. Під час пандемії Culture Amp представив новий набір інструментів для менеджерів, щоб більше спілкуватися зі співробітниками та покращувати загальну культуру компанії. Нова бета-розробка платформи згладжує процес менеджерів, забезпечуючи зворотний зв’язок та тренінг, через серію мікро-сесій з формування навичок, які є досить частими та досить короткими, щоб не перевантажувати лідерів. Завдяки своїй бібліотеці вмісту Culture Amp надає менеджерам інструменти для ефективного зворотного зв’язку та більш чіткого спілкування з окремими працівниками.

8. TURING

Штучний інтелект для працевлаштування віддалених розробників програмного забезпечення у фірмах по всьому світу

Turing – це міжнародна платформа найму, яка об’єднує віддалених розробників програмного забезпечення для роботи в малих і великих компаніях у сучасному віддаленому середовищі. Заснована платформа за допомогою процесу перевірки на основі ШІ, який перевіряє навички розробників, а також те, як вони працюють у групах та командах. Розробники залишаються підрядниками Тьюрінга, який створив безпечне віртуальне середовище для роботи зовнішніх підрядників. На сьогоднішній день у компанії є 170 000 підрядників, які працюють з понад 50 різних країн. Компанія додає близько 10 000 нових розробників на платформу щомісяця.

9.BLUESCAPE

Для організації віддалених технологічних інструментів в єдиний централізований та інтегрований центр

Збираючи різні технологічні інструменти, від Zoom до G-Suite, Bluescape полегшує віддаленим командам візуалізацію та обмін . Подібні концентраційні можливості компанії об’єднують різні інструменти в одному центральному місці. З березня 2020 року спільна компанія-виробник програмного забезпечення зросла на 300%. А з 2019 року 1 мільйон користувачів створили робочі області на Bluescape. Завдяки інтегрованому формату Bluescape компанії можуть отримати доступ до різноманітних інструментів відеоконференцій, таких як Zoom та Webex, тому спілкування в чаті та створення нотаток стає менш важким завданням. Експоненціальне зростання компанії відображається в його кадрах: Bluescape збільшив кількість своїх працівників на 60% з початку пандемії.

10.HUGO

Для вдосконалення документації за допомогою вбудованого інструмента для створення нотаток

Випущений у 2018 році, Hugo – це інструмент для створення записів на зустрічах, який робить зустрічі більш продуктивними, допомагаючи працівникам готувати програми, робити та ділитися нотатками (з людьми всередині та за межами компанії), розподіляти подальші завдання. Платформа, яка інтегрується з майже двома десятками основних інструментів на робочому місці, від Asana до Zoom, використовує обмін знаннями. В епоху віддаленої роботи, коли онлайн-зустрічі набувають ще більшого значення, платформа швидко зростає. У червні Hugo випустив розширення для Chrome, що дозволяє користувачам встановлювати порядок денний зустрічей та робити нотатки під час відеодзвінка або навігації у своєму календарі на тиждень.

Читайте також про:

ТОП-10 найдорожчих та найцінніших світових брендів: The 2021 World’s Most Valuable and Strongest Brands

ТОП-10 глобальних світових банків: BrandFinance Global Banking |2021|2020|

DUTY FREE shop — «безмитна торгівля» митного режиму — TOP-10 кращих DUTY FREE shop

Е-Україна – Е-проекти цифрової трансформації держави 2021

Business English зі школою “Hotspot” – це Ваш ефективний бізнес курс англійської мови для ділового спілкування

Обирай українського виробника: сучасне виробництво тонкостінних труб з високими стандартами роботи, кращою якістю та помірними цінами

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.