Розпорядження КМУ №1191-р про раціональне використання робочого часу

Медичні маски для країн ЄС: дані Євростату кажуть про приріст у 1800%
09.10.2020
Податок на доходи за депозитами фізичних осіб: скасування не на часі
12.10.2020
Show all
Розпорядження КМУ №1191-р про раціональне використання робочого часу

Пошук / Search

Розпорядження КМУ №1191-р про раціональне використання робочого часу

30 вересня 2020 році на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено та набуло чинності розпорядження “Про перенесення робочих днів у 2021 році”.

Рекомендовано перенести для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочий день з: 

  • п’ятниці 8 січня на суботу 16 січня
  • понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня
  • пятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

бов’язково ці рекомендації мають застосовувати державні підприємства та установи. Однак вони не поширюється на Укрпошту, Пенсійний фонд України, Державне казначейство та банки, для яких графік роботи на свята встановлю Національний банк України.

Якщо говорити про обов’язковість застосування рекомендацій для затвердження внутрішнього графіку роботи підприємств, то небюджетні підприємства можуть самостійно визначити для себе, якими будуть його робочі дні у 2021 році, не грунтуючись на рекомендаціях Уряду. Якщо ж підприємство вирішить застосовувати рекомендації Уряду, то ці перенесення слід врахувати при виданні наказу про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації, погоджений з виборним органом первинної профспілкової організації – профспілковим представником.

Дивіться також про:

Погодинні норми робочого часу на 2021 рік

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.