Проект Дія.Бізнес: консультаційні центри працюватимуть у 50 містах України

Старт проекту Дія.City – першої в світі віртуальної бізнес-країни
29.09.2020
Готівка одного робочого дня: вартісні обмеження та понадліміт
30.09.2020
Show all
Проект Дія.Бізнес: консультаційні центри працюватимуть у 50 містах України

Пошук / Search

Проект Дія.Бізнес: консультаційні центри працюватимуть у 50 містах України

Нагадаємо, що кінці лютого Кабінет міністрів України публічно презентував онлайн-платформу Дія.Бізнес. По суті це інструмент, мета якого – полегшити вітчизняному бізнесу вирішення багатьох завдань.

Створений спеціально для малого і середнього бізнесу в Україні. Портал був розроблений як для досвідчених бізнесменів, так і для підприємців-початківців.

За допомогою “Дія.Бізнес” бізнесмени можуть без труднощів, корупційних ризиків і найголовніше – надзвичайно швидко вирішувати будь-які питання, з якими зіткнуться в процесі роботи. Ініціатором створення платформи стало Міністерство цифровий трансформації України. Примітно, що на розробку порталу держава не витратила жодної бюджетної гривні, зате гроші давав приватний бізнес. Розробники говорять, що в створенні сайту серед інших брала участь компанія Mastercard. За словами Валерії Іона, мета онлайн-платформи – зробити ведення бізнесу простіше і якісніше за допомогою цифрових технологій.

Послугами відкриття бізнесу за допомогою проекту Дія.Бізнес уже скористалися більше 100 тис. осіб.

Зі слів віцепрем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, консультаційні центри запрацюють у 50 українських містах. Їх відкриватимуть на базі центрів надання адміністративних послуг.

“Буде можливість зареєструвати ТОВ онлайн. І це буде найшвидша послуга у світі”, – зазначив міністр.

Дія.Бізнес – це масштабний національний проект із розвитку підприємництва, що має дві складові:

 • онлайн-платформу для підприємців Дія.Бізнес;
 • мережу центрів підтримки підприємців офлайн.

Дія.Бізнес має поліпшити комунікацію між владою та бізнесом.

Функціонал порталу Дія.Бізнес можна розділити на два великі блоки:

 • інформаційні послуги і служба онлайн-консультацій;
 • реєстрація та закриття ФОП.

Дія.Бізнес пропонує такі блоки:

 • перелік бізнес-ідей з шаблонами;
 • списки юридичних документів, необхідних для відкриття бізнесу;
 • онлайн-сервіси та програми підтримки для бізнесменів;
 • каталог бізнес-ідей з шаблонами;
 • конкретні проблеми, з якими може зіткнутися бізнес, і методи їх вирішення;
 • довідник підприємця з матеріалами профільних державних органів;
 • відеоконсультації з фахівцями по систематизації бізнес-процесів, фінансовому управлінню, взаємодії з державними органами, HR, маркетингу та продажу.

Щоб отримати консультацію від експерта, підприємець повинен зайти на сайт Дія.Бізнес, вибрати необхідний напрямок, визначити зручний для себе формат консультації, зареєструватися і зарезервувати час в своєму календарі. Після цього він зможе отримати потрібну йому професійну консультацію.

Українські підприємці постійно стикаються з низкою проблем на всіх етапах розвитку власної справи. Це стосується, наприклад, доступу бізнесу до інформації, проблем з оподаткуванням, відсутність достатньої освіти для підприємців тощо. Дія.Бізнес покликана вирішувати ці питання в тому числі завдяки розміщеним на сайті кейсам успішних стартапів, які переросли в повноцінний бізнес. З ними можна безкоштовно ознайомитися і взяти на замітку ключові моменти.

За великим рахунком мета сайту “Дія” – допомогти потенційному підприємцю вирішити, який напрям бізнесу йому вибрати і як впоратися з численними труднощами на шляху до своєї мети.

На порталі Дія.Бізнес навчать підприємців переходити в онлайн: Міністерство цифрової трансформації України, за підтримки фінтех-компанії Moneyveo, підготувало освітній серіал для підприємців «Переведення бізнес-процесів в онлайн».

Сьогодні в Україні та всьому світі відбувається так звана «офісна еволюція» – переведення всіх процесів на підприємствах в онлайн-режим. Багато підприємців замислилися над тим, як перевести бізнес в онлайн максимально швидко і водночас зробити це так, щоб уникнути зупинки роботи компанії. Освітній серіал створений, щоб допомогти підприємцям ефективно перевести бізнес в онлайн: налагодити бізнес-процеси, дізнатися про корисні програми та сервіси, налагодити роботу команди, дізнатися про юридичні аспекти переходу в онлайн, вдосконалити захист інформації, сформулювати правила та принципи роботи в онлайн. 

Компанія Moneyveo з 2017 року поступово запроваджувала інструменти для переведення бізнес-процесів в онлайн. У цьому курсі презентовано практичні кейси компанії, які можуть допомогти підприємцям ефективно перевести бізнес-процеси в онлайн: процесний офіс, Desk Sharing, Mobility first, Cloud first, трекінг робочого часу та багато інших інструментів. Участь у серіалі взяв топ-менеджмент компанії Moneyveo: генеральний директор Альона Андронікова, операційний директор Сергій Сінченко та директор з інформаційних технологій Григорій Лісничий. 

Читайте також актуальне про:

В Миколаєві відкрили другий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Дія.Бізнес для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Старт проекту Дія.City — першої в світі віртуальної бізнес-країни

Світові найбільш шановані компанії: ТОП-10 рейтинг 2020 Global RepTrak

Бізнес 2021: плани з курсом 29 гривні за долар, зростання зарплати, індексу ділової активності та інші позитивні прогонози

Допомога бізнесу по частковому безробіттю в умовах Covid-19: проект Міністерства економіки

Бізнес України: реалії

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.