Податковий борг: боржники, щомісячна статистика

Державна підтримка аграріїв: ухвалено законопроект про зниження ставки ПДВ
18.09.2020
Вплив стилю керівництва на ефективність ведення бізнесу та використання кадрового потенціалу
20.09.2020
Show all
Податковий борг: боржники, щомісячна статистика

Податковий борг: боржники, щомісячна статистика

Згідно з оновленим у вересні переліком від ДПСУ, на 01.09.2020 року в Україні налічується 1 138 256 підприємств та підприємців, які мають податковий борг.

А це на 115 829 більше порівняно із серпнем місяцем.

На 01.08.2020 року за переліком від ДПСУ в Україні налічувалося 1 022 427 підприємств та підприємців, які мають податковий борг перед державним або місцевим бюджетом.

Однак, порівняно з липнем місяцем 2020 року спостерігалася позитивна динаміка — майже на 35 тисяч менше стало податкових боржників в Україні.

Оприлюднення інформації про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, на сайті ДПСУ, не звільняє від необхідності отримувати довідку для підтвердження відсутності заборгованості. Адже сума податкового боргу може змінюватись щоденно. На цьому наголосили податківці у Листі від 03.12.2018 р. за №22575/5/99-99-09-07.

Інформацію про суб’єктів господарювання, у яких є податковий борг можна отримати:

  1. На офіційному веб-порталі ДПС за посиланням: Головна/Відкриті дані/Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.
  2. На офіційному веб-порталі ДПС електронного сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який розміщено на головній сторінці веб-порталу.

Для перевірки надійності ділового партнера, зокрема, щодо сумлінності у сплаті податків, достатньо ввести відому інформацію в одне з полів або в обидва поля і система повідомить інформацію щодо відсутності або наявності боргу у платника податків.

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету надає платнику податків з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів.

Про новий законопроект, за яким банківські установи розкриватимуть банківську таємницю на вимогу ДПСУ, читайте за посиланням:

Банківські установи розкриватимуть банківську таємницю на вимогу ДПСУ: новий законопроект

Важлива новина:

Чергові зміни до ПКУ збільшать надходження до державного і місцевих бюджетів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *