Першість України в будівництві сонячних енергосистем: “кешбек” від держави

Перенесення робочих днів відповідно до законодавства ЄС: законопроект 4597
21.01.2021
Оренда 2021: особливості, зміни, оновлення
26.01.2021
Show all
Першість України в будівництві сонячних енергосистем: “кешбек” від держави

Пошук / Search

Першість України в будівництві сонячних енергосистем: “кешбек” від держави

Одним із пріорітетних та надважливих напрямків реформування енергетичного сектору України є відновлювана енергетика

Державна політика в енергетичній сфері за “Енергетичною стратегією України на період до 2035 року” спрямована першочергово на виробництво енергії з альтернативних джерел енергії, що забезпечить екологічну безпеку та енергетичну незалежність.

Практична реалізація Європейського зеленого курсу в так званому “зеленому тарифі” – угода з державою про купівлю надлишково виробленої енергії за вищу вартість тарифів споживання.

Це так званий “кешбек” від держави в поверненні інвестицій та реальний заробіток.

Максимальна потужність обладнання для “Зеленого тарифу” в Україні – 30 кВт.

Проект Концепції Державної цільової економічної програми з енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії на 2022-2026 роки розроблено та удосконалено в зв’язку з необхідністю прийняття нової цільової програми енергоефективності на наступний п’ятирічний період на заміну існуючої програми, строк дії якої закінчується.

Основна мета програми у підвищенні енергоефективності національної економіки в підвищення енергетичної незалежності шляхом використання місцевих видів енергетичної сировини з відновлюваних джерел енергії.

Все про сонячні електростанції якісно, конкурентоспроможно, з перевагами, спеціальними умовами та знижками надасть компанія ПП Правильне електроживлення. Все що потрібно для побудови якісної сонячної електростанції з великим досвідом, репутацією, індивідуальним підходом, оригінальним обладнанням, професійною консультацією, проектуванням, встановленням, сервісним обслуговуванням, безкоштовною доставкою по всій Україні.

Сонячна електростанція від ПП Правильне електроживлення – це:

  1. Забезпечення енергетичної незалежності як окремого домогосподарства, так і цілої країни.
  2. Можливість додаткового пасивного прибутку завдяки продажу надлишку виробленої електроенергії за “зеленим тарифом” до 6000 євро на рік.
  3. Економне основне та/чи резервне електроживлення.
  4. Стовідсоткове екологічно чисте та безпечне виробництво електроенергії.

Ви отримуєте готову сонячну електростанцію “під ключ” яка працює, заробляє кошти, з багаторічною гарантією на обладнання і виконанні роботи!

На вибір залежно від мети встановлення та використання пропонуються сонячні електростанції таких типів:

  1. Автономна (резервна) сонячна електростанція – застосовується на об’єктах з відсутнім електропостачанням: заміський будинок, нежитлові будівлі, об’єкти фермерського господарства, господарські будівлі тощо.
  2. Мережева сонячна електростанція – найбільш розповсюдженна у системах “зеленого тарифу”, або для зменшення власного електроспоживання: заміський будинок, нежитлові та житлові будівлі, підприємства, промислові споруди тощо. Такі електростанції найшвидще окупляються.
  3. Гібридна сонячна електростанція – поєднує в собі дві попередні та застосовується для забезпечення резервного живлення об’єкту, підключення до “зеленого тарифу”.

Світова актуальність сонячної енергетики та достатньо високий потенціал сонячної енергії в Україні сприяють розвитку та широкому впровадженню геліосистем фотоелектроенергетичного обладнання на всій території країни.

Сонячні енергосистеми – це головний тренд майбутнього, вимога сучасності, зростання економіки, приплив інвестицій, зниження залежності від зовнішніх енергоносіїв, добробут населення, новації, перспективи, державна підтримка бізнесу та суспільства.

Сонячна енергія завжди буде актуальною та інноваційною технологією, яка незалежна від зовнішніх впливів.

Читайте також про:

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.