Осінні онлайн-презентації нових продуктів Apple 2020

Законопроект 4201 “Про обчислення часу в Україні”
12.10.2020
Поділ американської компанії Google: браузер Chrome та частину рекламного бізнесу можуть зобов’язати продати
13.10.2020
Show all
Осінні онлайн-презентації нових продуктів Apple 2020

Пошук / Search

Осінні онлайн-презентації нових продуктів Apple 2020

Цієї осені Марк Цукерберг вирішив презентувати нові продукти Apple у три етапи з щомісячною презентацією нововведень аби більше більше уваги кожному продукту.

Так, вереснева презентація презентувала нові версії iPad і Apple Watch:  1. Apple Watch 6. Серед головних оновлень червоний колір корпусу та новий формат ремінця, що не має жодної застібки. аміру рівня кисню в крові. Також у співпраці з науковцями та медиками розробили послугу, яка може визначити респіраторне захворювання. Це відбувається на основі замірів рівня кисню в крові та частоти серцевих скорочень.
  2. Apple Watch SE. Мають дизайн, як у Apple Watch Series 4 і новіших версій. При цьому годинник працює на базі процесора S5 та під управлінням операційної системи watchOS 7. Особливістю цієї новинки є нова платформа A12. Як кажуть в Apple, новинка має на 40% більше потужний CPU і в 2 рази потужніший GPU в порівнянні з попередником. Новинка працює на базі iPad OS 14.
  3. iPad Air. Зміни торкнулись дизайну. Зараз він став дуже схожий на iPad Pro. Він отримав тонші рамки, та став легший. Його можна буде придбати у 5 кольорах: сріблястий, космічний сірий, рожеве золото, зелений, блакитний. Також пристрій оснащений кнопкою для Touch ID. iPad Air має 10,9-дюймовий дисплей Retina з роздільною здатністю 2360×1640 пікселів. Він теж має підтримку фірмового стилуса та клавіатури Magic Keyboard.
  4. Apple Fitness +. Новий сервіс персоналізованих тренувань. Підписники за допомогою iPhone, iPad і Apple TV можуть приєднатися до записів тренувань, що проводяться “тренерами світового класу”. Сервіс порекомендує користувачеві тренування на основі його прогресу, але з можливістю відфільтрувати заняття по тривалості або типу. Музику, яка грає під час тренувань, можна зберігати через Apple Music. Серед доступних занять: велоспорт, бігова доріжка, високоінтенсивні інтервальні тренування, веслування, йога, Core Training. Є й інтеграція з датчиками Apple Watch: при старті тренування з телефона, планшета або телевізора, годинник автоматично почне вимірювати пульс, а дані будуть виводитися на великий екран. Також можна підключати тренажери, які сумісні з фірмовою технологією GymKit.
  5. Apple One. Окрім оновлених продуктів Apple також презентувала нову підписку, яка об’єднує усі сервіси компанії. Відтак користувачі зможуть сплачувати за все одним платижем з банківської картки суттєво економлячи гроші. Однак зекономите ви лише у тому випадку, якщо справді користувалися майже всіма сервісами Apple.

Жовтнева онлайн-презентація 13 жовтня 2020 року о 20:00 під назвою Hi, Speed презентує нову лінійку iPhone 12:

  • iPhone 12 mini: 5,4-дюймовий
  • iPhone 12: 6,1-дюймовий
  • iPhone 12 Pro: 6,1-дюймовий
  • iPhone 12 Pro Max: 6,7-дюймовий

Це означатиме, що усі моделі будуть представлені в жовтні.Онлай-презентація листопада 2020 року від Apple покаже перший Mac на базі процесорів ARM.

Першим комп’ютером Apple з процесором власного виробництва стане 13-дюймовий MacBook Pro, який повинен випереджати версії з Intel за швидкістю роботи і за енергоефективністю. Для нього використовують процесор A14X, який вже встановлений в iPad Air та iPhone 12.

Читайте також:

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.