Новий сервіс ДПС «Е-повернення» помилково сплаченого боргу та боргової переплати в режимі 24/7 у 3 кліки

Так званий «податок на Google» – Законопроект 4184 – введення податку з продажу електронних послуг та скасування податку з доходів від реклами
03.11.2020
Новий законопроект на основі 4101, 4101-1, 4101-2 та 4101-3 про внесення змін до ПКУ та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень
03.11.2020
Show all
Новий сервіс ДПС «Е-повернення» помилково сплаченого боргу та боргової переплати в режимі 24/7 у 3 кліки

Пошук / Search

Новий сервіс ДПС «Е-повернення» помилково сплаченого боргу та боргової переплати в режимі 24/7 у 3 кліки

Державна податкова служба України на офіційному веб-порталі повідомляє, що новий сервіс «Е-повернення» – це просто та зручно!

Сервіс «Е-повернення» був створений Державною податковою службою України в Електронному кабінеті для спрощення процедури повернення помилково та/або надміру сплачених платежів.

Платники податків мають змогу у режимі 24/7, дистанційно подати заяву на повернення коштів через Електронний кабінет в «три кліки».

У головному меню Електронного кабінету необхідно в розділі «Заяви, запити для отримання інформації» із запропонованого переліку вибрати форму Заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені (J1302001 – для юридичних осіб або F1302001 – для фізичних осіб).

Після заповнення запропонованих реквізитів Заяви необхідно зберегти її, підписати та відправити територіальному органу ДПС.

Повернення помилково та/або надміру сплачених коштів можливо лише протягом 1095 днів від дати їх сплати та за умови відсутності у такого платника податкового боргу.

Даним сервісом за 10 місяців поточного року скористалися 249 тис. платників, з яких 128 тис. – подали заяви на повернення коштів та 121 тис. громадян задекларували право на повернення податкової знижки за деклараціями про майновий стан і доходи.

Територіальними органами ДПС опрацьовано 183 тис. заяв, за якими сформовано та передано до Казначейства електронних висновків на суму 5,7 млрд гривень. Також до Казначейства направлено електронних повідомлень на повернення податкової знижки на суму 311 млн гривень.

В рамках стратегії втілення інноваційних цифрових рішень Державна податкова служба України надає онлайн-консультування громадянам у популярних онлайн-месенджерах Viber, Telegram та Sender. Про це та про Нові е-сервіси ДПС: Е-резидентство, Е-ліцензії та Е-акциз читайте в посиланні.

Про особливості процедури повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені ми писали тут:

Процедура повернення помилково сплаченого боргу та боргової переплати

Також читайте про:

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.