Інвестиція Microsoft – Microsoft Azure Expansion Program в Україні – гіпер масштабовані хмарні сервіси

Хронологія впливу Covid-19 на Walt Disney
02.10.2020
Криптовалюта: динаміка зростання в Україні та світі
04.10.2020
Show all
Інвестиція Microsoft – Microsoft Azure Expansion Program в Україні – гіпер масштабовані хмарні сервіси

Пошук / Search

Інвестиція Microsoft – Microsoft Azure Expansion Program в Україні – гіпер масштабовані хмарні сервіси

2 жовтня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з корпорацією Microsoft про впровадження Azure Expansion Program, що передбачає створення та локалізацію хмарних сервісів Microsoft в Україні.

Microsoft Azure — хмарна платформа компанії Microsoft. Вона надає можливості розробки програм і зберігання даних на серверах, розташованих в розподілених дата-центрах. Платформа об’єднує одразу декілька сервісів компанії:  • Операційна система Windows Azure, що керує дисковим простором, застосунками і мережами
  • Microsoft .NET Services
  • Live Services
  • Microsoft SharePoint Services
  • Microsoft Dynamics CRM Services

Програма цифрової трансформації дасть можливість впровадити інновації на базі хмарних технологій для різних державних структур, державних підприємств та уряду України. У рамках цієї програми Microsoft та Мінцифри співпрацюватимуть для запуску ряду ініціатив, що передбачають високозахищену хмарну платформу, включаючи інновації, вигідну вартість послуг, реалізацію стратегії захисту даних та створення нових робочих місць. 

Microsoft інвестує в розвиток гіпер масштабованих хмарних сервісів України близько  500 млн. доларів.

Генеральний директор представництва Microsoft в Україні Ян Петер Де Йонг зазначив, що мета меморандуму зробити Україну кращим місцем для життя та зробити українські компанії більш конкурентоспроможними завдяки останнім технологіям, які стануть доступними в Україні. Microsoft пропонує Україні інструменти для досягнення цих цілей, які дозволять посилити цифрову трансформацію країни та сприятимуть економічному розвитку.Фінанси підуть на будівництво двох дата-центрів компанії на території України. Також у рамках домовленостей будуть спеціальні знижки на сервіси Microsoft Azure та Office 365 для українських держорганів і організацій.

Як зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, уряд планує перенести сервіси «Дія 2.0» в хмари Microsoft.

В рамках впровадження програми в наступні три роки планується залучити до співпраці понад 100 тисяч ІТ-спеціалістів.

Співпраця з Microsoft дозволить Мінцифри використовувати хмарні сервіси корпорації, а це, в свою чергу, зробить зберігання даних більш безпечним та зекономить державі мільярди гривень на закупівлях. Також в рамках співпраці з корпорацією планується запровадити навчальні програми для студентів та ІТ-спеціалістів.

Використання Microsoft Azure як платформи для цифрової трансформації країни передбачає можливість використання співробітниками міністерств та державних компаній комплексних хмарних технологічних рішень Azure, а саме: штучний інтелект, аналітика, хмара, комунікації, Big Data, безпека, інтернет речей, управління даними, а також рішення для логістики та юридичної сфери. А також можливість використання комплексних хмарних рішень Azure для індустрій:  E-government, E-health, Ed-tech, Ag-tech, Fin-tech, IT, виробництво, енергетика, інфраструктура, ігрова індустрія.

Також Microsoft Україна та Мінцифра співпрацюватимуть щодо підвищення кваліфікації своїх працівників та інших державних структур шляхом сертифікованого навчання працівників підприємств під егідою Мінцифри. Беручи до уваги плани України щодо підвищення цифрових навичок громадян, Microsоft запропонувала співпрацю, яка дозволить людям та компаніям безкоштовно отримати доступ до навчальних курсів та контент.

Заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков додав, що також розпочинається процес впровадження офіційної підтримки ігрової платформи Xbox для українського ринку. Адже українські геймери досі не мають офіційної підтримки сервісів Xbox, не можуть повноцінно користуватися платформою та змушені реєструвати свої акаунти деінде, що є неприпустимим.

За чутками, ще влітку цього року в MS Store почали з’являтись ігри для Xbox та можна було зробити попереднє замовлення на певні ігри. 27 серпня на українській версії сайту з’явився розділ «Придбати Xbox». Серед рітейлерів можна було побачити магазин побутової техніки Comfy.

Очікується, що ціна підписки Xbox Game-Pass Ultimate на рік складатиме 5 499₴. Також імовірно, що в Україні працюватиме сервіс xCloud — сервіс, що дозволяє грати в ігри з консолі на Android-телефоні з джойстиком.

Наразі можна придбати консоль в Україні, однак реєстрація облікового запису в системі для українців була недоступна. Разом з офіційним запуском можна буде обрати Україну як регіон проживання та оплачувати покупки в гривні. Запуск має відбутися до кінця 2020 року.Читайте також:

Американська інвестиційна компанія Argentem Creek в рамках законопроекту Investment nanny в Україні

Інновація ІТ — UkraineInvest Guide — інвестиційний гаджет — путівник для іноземних інвесторів

Інвестиційна привабливість України: реалії та прогноз

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.