Інновація ІТ — UkraineInvest Guide — інвестиційний гаджет — путівник для іноземних інвесторів

Українці зменшили витрати в умовах Covid-19: збільшився «страх бідності»
23.09.2020
Бізнес-спільноти за оновлення законодавства: ключові загрози
24.09.2020
Show all
Інновація ІТ — UkraineInvest Guide — інвестиційний гаджет — путівник для іноземних інвесторів

Інновація ІТ — UkraineInvest Guide — інвестиційний гаджет — путівник для іноземних інвесторів

В Україні вперше розробили та представили всеохоплюючий путівник для іноземних інвесторів.

Уряд разом з Офісом Президента України вже розпочав збір перспективних інвестиційних проектів: з 600 запропонованих було обрано 60 найпривабливіших.

Команда UkraineInvest зацікавлена та відкрита до діалогу, готова допомогти кожному інвестору потрібними даними про проекти та галузі для інвестування саме в Україні.

Зі слів прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля — це аналітичний інструмент, в якому можна знайти інформацію про інвестиційні проекти, про ресурсний потенціал країни, про зміни в регуляторній політиці. Презентація оновленого гаджета для інвесторів – це початок великої історії для популяризації України як країни привабливої для інвестицій.

У путівнику можна знайти інформацію про кожну галузь української економіки. «UkraineInvest Guide» буде оновлюватися щоквартально, щоб інвестори були забезпечені найактуальнішою інформацією.

За інноваціями — рух, сила, розвиток, процвітання та майбутнє!

За даними Business Insider — лідери, що думають про зміни, зможуть залишатись попереду з інноваціями та стабільністю – незалежно від того, планується трансформація бізнесу чи є вимушеною. Події 2020 року докорінно перевизначили поняття «трансформації» та зробили інноваційне керівництво важливим, як ніколи раніше.

Швидкість і частота, з якою бізнес повинен впроваджувати інновації та трансформацію, зросла настільки, що рівень постійного комфорту є практично лакмусовим папірцем для керівництва бізнесом 21 століття. Але, як показав 2020 рік, навіть лідери, які успішно очолювали значні зміни в своїх організаціях, змушені переглянути це поняття, коли вони продиктовані світовими подіями, а не здійснюються за стратегічним планом.

Можуть знадобитися роки, щоб усвідомити повний вплив COVID-19 на економіку, але вже зараз можна витягти лідерські уроки зі способів, якими компанії були змушені реагувати в режимі реального часу та нових стійких способів їх реалізації.

Про новий мобільний додаток для бізнесу читайте далі:

Новий мобільний додаток для бізнесуДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *