Інновація ІТ – UkraineInvest Guide – інвестиційний гаджет – путівник для іноземних інвесторів

Українці зменшили витрати в умовах Covid-19: збільшився “страх бідності”
23.09.2020
Бізнес-спільноти за оновлення законодавства: ключові загрози
24.09.2020
Show all
Інновація ІТ – UkraineInvest Guide – інвестиційний гаджет – путівник для іноземних інвесторів

Пошук / Search

Інновація ІТ – UkraineInvest Guide – інвестиційний гаджет – путівник для іноземних інвесторів

В Україні вперше розробили та представили всеохоплюючий путівник для іноземних інвесторів.

Уряд разом з Офісом Президента України вже розпочав збір перспективних інвестиційних проектів: з 600 запропонованих було обрано 60 найпривабливіших.

Команда UkraineInvest зацікавлена та відкрита до діалогу, готова допомогти кожному інвестору потрібними даними про проекти та галузі для інвестування саме в Україні.

Це аналітичний інструмент, в якому можна знайти інформацію про інвестиційні проекти, про ресурсний потенціал країни, про зміни в регуляторній політиці.

Презентація оновленого гаджета для інвесторів – це початок великої історії для популяризації України як країни привабливої для інвестицій.

У путівнику можна знайти інформацію про кожну галузь української економіки. «UkraineInvest Guide» буде оновлюватися щоквартально, щоб інвестори були забезпечені найактуальнішою інформацією.

За інноваціями – рух, сила, розвиток, процвітання та майбутнє!

За даними Business Insider – лідери, що думають про зміни, зможуть залишатись попереду з інноваціями та стабільністю – незалежно від того, планується трансформація бізнесу чи є вимушеною.

Події 2020 року докорінно перевизначили поняття “трансформації” та зробили інноваційне керівництво важливим, як ніколи раніше.

Швидкість і частота, з якою бізнес повинен впроваджувати інновації та трансформацію, зросла настільки, що рівень постійного комфорту є практично лакмусовим папірцем для керівництва бізнесом 21 століття.

Але, як показав 2020 рік, навіть лідери, які успішно очолювали значні зміни в своїх організаціях, змушені переглянути це поняття, коли вони продиктовані світовими подіями, а не здійснюються за стратегічним планом.

Можуть знадобитися роки, щоб усвідомити повний вплив COVID-19 на економіку, але вже зараз можна витягти лідерські уроки зі способів, якими компанії були змушені реагувати в режимі реального часу та нових стійких способів їх реалізації.


17 лютого 2021 року на черговому засіданні Уряд визначив державну установу, яка займатиметься супроводом інвестиційних проектів, допомогою інвесторам від початку проекту й протягом усього часу його тривалості.
Цією установою став Офіс із залучення та підтримки інвестицій – UkraineInvest.

Дане рішення є першим кроком до реалізації інвестиційних  проектів із значними інвестиціями. 

Мінекономіки розпочало підготовку низки підзаконних актів для практичного запуску закону про “інвест-нянь”, який дозволить значно підвищити інвестиційну привабливість України. Рішення щодо визначення UkraineInvest як установи для супроводу проектів є важливим, оскільки дає чітке розуміння, до кого саме звертатись у разі будь-яких питань, хто вичерпно і оперативно може надати всю інформацію і підтримку.

До функцій уповноваженої установи UkraineInvest належить:

  • залучення потенційних заявників для реалізації інвестиційних проєктів із значними інвестиціями;
  • надання інвесторам організаційної та інформаційно-консультативної допомоги щодо підготовки та реалізації інвестиційних проєктів;
  • взаємодія з органами державної влади, органами місцевого самоврядування з питань, пов’язаних із супроводом підготовки та реалізації інвестиційних прєектів із значними інвестиціями;
  • підготовка та подання до уповноваженого органу періодичних та оперативних  звітів про стан супроводу інвестиційних проектів із значними інвестиціями;
  • розроблення пропозицій, рекомендацій, планів дій, спрямованих на удосконалення процесу підготовки та реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями;
  •  організація навчання та проведення інформаційних заходів з питань підготовки та реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями для органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Підписаний Закон “Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями в Україні” № 1116-ІХ 10 лютого 2021 року Президентом України створює новаторський для України підхід до державної підтримки інвестицій.

UkraineInvest запрошує іноземний та  український середній бізнес скористатись його перевагами.

Мінімальний обсяг інвестицій у розмірі 20 млн євро протягом 5 років дає можливість підприємцям реалізовувати спільні інвестиційні проєкти як з українськими, так і з міжнародними партнерами.

Актуально за темою:

Про новий мобільний додаток для бізнесу читайте за посиланням

Новий мобільний додаток для бізнесуНа правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.