Дія.Бізнес для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Європейський Союз (ЄС) та співпраця з Україною
02.12.2020
Про розвиток штучного інтелекту в Україні
07.12.2020
Show all
Дія.Бізнес для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Пошук / Search

Дія.Бізнес для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Діджитал-курси для студентів

04 грудня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України поділилось інформацією про відкриття свого першого центру для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Технічний партнер проекту — ХУАВЕЙ УКРАЇНА

Відбулось «технічне відкриття» центру для майбутніх підприємців.

Центр готують до функціонування.

Офіційне відкриття центру Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка заплановане на січень 2021 року.

Меморандум про створення цього центру був підписаний ще 29 липня 2020 року, за яким буде реалізовано:

  • створення курсу для студентів про діджитал маркетинг на платформі Дія.Цифрова освіта, що буде доступним з нового навчального року
  • співпраця в напрямку вдосконалення цифрової грамотності викладачів
  • проекти з розвитку підприємництва для студентів у рамках проєкту Дія.Бізнес
  • нові проекти в сфері цифровізації освіти

Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет наголосив, що цифровізація — це розширення можливостей:

«Це додаток до основного компоненту освіти. Можливість здобувати розширене коло знань не тільки традиційно, за партою, але й користуватися розгалуженою мережею інформаційних ресурсів. Міністерство освіти та науки повністю підтримує процеси цифровізації освіти і буде надійним партнером».

Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що курс із діджитал маркетингу стане першим прикладом спільної роботи у продовження цього меморандуму:

«Ми запропонуємо студентам освітній проект, про який вони завжди мріяли. Безкоштовно й у сучасному форматі освітнього серіалу, що буде розташований на платформі osvita.diia.gov.ua».

Валерія Іонан провела екскурсію центром для майбутніх підприємців:

«Створення цього центру є відповіддю на кричущу проблему, що в Україні немає системного і комплексного підходу до підприємницької освіти. Завдяки центру ми зробимо все, щоб студенти захоплювались підприємництвом і мали мотивацію відкрити власну справу. Наш центр дасть можливість студентам відчути підприємницький дух, перейняти досвід успішних підприємців. До цього саме такого формату в університетах України не було».

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський підкреслив, шо університет активно включився у реалізацію державних програм, які пов’язані з цифровізацією:

«Незважаючи на складний час, ми не збавляли темпи роботи. Вже презентували«Університет у смартфоні». І зараз готуємо реалізацію нових проектів. Шевченковий університет активно розвиває практичну складову освітнього процесу. Сьогодні ми маємо і експеримент з дуальної освіти, збільшується кількість викладачів-практиків, використовуємо методику case study, маємо потужні бази для практик студентів тощо. Але створення Центру Дія Бізнес для студентів — це масштабний прорив з підприємницької освіти. В Університеті на всіх факультетах викладають дисципліну «Основи підприємництва», а у новоствореному Центрі студенти зможуть працювати з підприємцями, створювати свої продукти, тестувати їх, тобто отримати ті можливості, які в національному масштабі збільшать кількість підприємств у країні і спричинять економічне зростання».

Заступник директора ХУАВЕЙ УКРАЇНА з питань поставок і сервісу Дін Нін зазначив:

«Важливою складовою розвитку цифрової економіки є інноваційні підходи в сфері освіти. Ми високо цінуємо наше партнерство та співпрацю з Міністерством цифрової трансформації України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Створення Центру для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес — один із кроків формування дієвої та ефективної підприємницької екосистеми. Ця ініціатива відкриває нові можливості для розвитку талантів у цифровому світі».

Кожен студент із будь-якого університету зможе:

  • відвідувати безкоштовні воркшопи, майстер-класи, бізнес-конференції та освітні заходи, які допоможуть йому стати підприємцем;
  • навчатися офлайн чи у змішаному форматі;
  • використовувати простір для власних подій;
  • протестувати власний продукт на pop-up локації.

Тобто, КНУ імені Тараса Шевченка в «Дії»: Університет відкриває діджитал-курси для студентів.

Нагадаємо, до цього Міністерство цифрової трансформації України відкрило два центри підтримки підприємців Дія.Бізнес — у Харкові та Миколаєві.

Про це ми писали тут:

Проект Дія.Бізнес: консультаційні центри працюватимуть у 50 містах України

В Миколаєві відкрили другий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Також читайте актульну інформацію по темі:

ТОП-10 рейтинг якості вищої та бізнес-освіти за 2021 Global MBA Ranking

ТОП-10 факторів, що впливають на світову корпоративну культуру бізнесу за Global Trends Reputation Institute

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.