Дія.Бізнес для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка
04 грудня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України поділилось інформацією про відкриття свого першого центру для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Технічний партнер проекту — ХУАВЕЙ УКРАЇНА
Відбулось «технічне відкриття» центру для майбутніх підприємців.
Центр готують до функціонування.
Офіційне відкриття центру Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка заплановане на січень 2021 року.
Меморандум про створення цього центру був підписаний ще 29 липня 2020 року, за яким буде реалізовано:
Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет наголосив, що цифровізація — це розширення можливостей:
«Це додаток до основного компоненту освіти. Можливість здобувати розширене коло знань не тільки традиційно, за партою, але й користуватися розгалуженою мережею інформаційних ресурсів. Міністерство освіти та науки повністю підтримує процеси цифровізації освіти і буде надійним партнером».
Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що курс із діджитал маркетингу стане першим прикладом спільної роботи у продовження цього меморандуму:
«Ми запропонуємо студентам освітній проект, про який вони завжди мріяли. Безкоштовно й у сучасному форматі освітнього серіалу, що буде розташований на платформі osvita.diia.gov.ua».
Валерія Іонан провела екскурсію центром для майбутніх підприємців:
«Створення цього центру є відповіддю на кричущу проблему, що в Україні немає системного і комплексного підходу до підприємницької освіти. Завдяки центру ми зробимо все, щоб студенти захоплювались підприємництвом і мали мотивацію відкрити власну справу. Наш центр дасть можливість студентам відчути підприємницький дух, перейняти досвід успішних підприємців. До цього саме такого формату в університетах України не було».
Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський підкреслив, шо університет активно включився у реалізацію державних програм, які пов’язані з цифровізацією:
«Незважаючи на складний час, ми не збавляли темпи роботи. Вже презентували«Університет у смартфоні». І зараз готуємо реалізацію нових проектів. Шевченковий університет активно розвиває практичну складову освітнього процесу. Сьогодні ми маємо і експеримент з дуальної освіти, збільшується кількість викладачів-практиків, використовуємо методику case study, маємо потужні бази для практик студентів тощо. Але створення Центру Дія Бізнес для студентів — це масштабний прорив з підприємницької освіти. В Університеті на всіх факультетах викладають дисципліну «Основи підприємництва», а у новоствореному Центрі студенти зможуть працювати з підприємцями, створювати свої продукти, тестувати їх, тобто отримати ті можливості, які в національному масштабі збільшать кількість підприємств у країні і спричинять економічне зростання».
Заступник директора ХУАВЕЙ УКРАЇНА з питань поставок і сервісу Дін Нін зазначив:
«Важливою складовою розвитку цифрової економіки є інноваційні підходи в сфері освіти. Ми високо цінуємо наше партнерство та співпрацю з Міністерством цифрової трансформації України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Створення Центру для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес — один із кроків формування дієвої та ефективної підприємницької екосистеми. Ця ініціатива відкриває нові можливості для розвитку талантів у цифровому світі».
Кожен студент із будь-якого університету зможе:
Тобто, КНУ імені Тараса Шевченка в «Дії»: Університет відкриває діджитал-курси для студентів.
Нагадаємо, до цього Міністерство цифрової трансформації України відкрило два центри підтримки підприємців Дія.Бізнес — у Харкові та Миколаєві.
Про це ми писали тут:
Проект Дія.Бізнес: консультаційні центри працюватимуть у 50 містах України
В Миколаєві відкрили другий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
Також читайте актульну інформацію по темі:
ТОП-10 рейтинг якості вищої та бізнес-освіти за 2021 Global MBA Ranking