Діджиталізація ПриватБанку в «Дії»

НБУ впроваджує міжнародні стандарти регулювання діяльності банків на 2021-2024 роки
08.10.2020
Медичні маски для країн ЄС: дані Євростату кажуть про приріст у 1800%
09.10.2020
Show all
Діджиталізація ПриватБанку в «Дії»

Діджиталізація ПриватБанку в «Дії»

ПриватБанк, як інноваційний банк, приймає додаток «Дія».

Дає можливість отримати банківські послуги з шерінгом.

Банківські послуги, що доступні з шерінгом:

  • Актуалізація даних: коли потрібно підтвердити дані у відділенні банку.
  • Підтвердження особи при отриманні грошового переказу у ПриватБанку: показуйте цифровий паспорт, співробітник банку верифікує документ з «Дії» через QR-код.

Голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл повідомив, що банк активно підтримує проект «Дія», який дозволяє разом будувати Україну мрії – країну інноваційних технологій. Клієнти ПриватБанку можуть проходити обов’язкову по законодавству верифікацію чи актуалізацію власних даних за два кліка через додаток держпослуг «Дія».

Відтепер для актуалізації даних в ПриватБанку клієнту треба лише відкрити документ в «Дії» та перегорнути на бік з штрихкодом. Після того, як менеджер банку сканує відповідний код, «Дія» автоматично запитує дозвіл та формує цифрову копію документа з електронним підписом та передає її банку. Також клієнти ПриватБанку відсьогодні можуть пред’являти цифровий паспорт замість оригіналу. Співробітник банку верифікує документ з «Дії» через QR-код.

Свого часу ПриватБанк першим в Україні оцифрував дані клієнтів, що дало значний поштовх розвитку сучасних банківських послуг. Для ідентифікації і верифікації банк сканує весь необхідний пакет документів клієнта, і далі в роботі використовується тільки електронні копії. До запуску шеринга документів, верифікацію клієнти банку могли проводити як в електронному вигляді в Приват24, так і офлайн у відділенні банку.

Мобільний додаток «Дія» було запущено в грудні 2019 року Міністерством цифровий трансформації у співпраці з ПриватБанком. 12 млн користувачів Приват24 можуть користуватися цифровими послугами держави без додаткових реєстрацій і підключень. Сьогодні майже 70% всіх користувачів Дії авторизуються через Приват24.

Візуалізація на сторінці «Дії» у фейсбук:

ПриватБанк приймає цифрові документи

ПриватБанк приймає Дію.Отримуйте банківські послуги з шерінгом.Як працює:➕ Відкриваєте документ у Дії➕ Перегортаєте на бік з штрихкодом➕ Відправляєте дані через застосунок➕ Менеджер сканує відповідний код.➕ Дія запитує дозвіл, формує цифрову копію документа з е-підписом та передає її до системи ПриватБанку.✅Які банківські послуги доступні з шерінгом? Актуалізація даних. Коли вам потрібно підтвердити дані у відділенні банку. ✅Також ви можете підтвердити особу при отриманні грошового переказу у ПриватБанку. Показуйте цифровий паспорт. Співробітник банка верифікує документ з Дії через QR-код.

Опубликовано Дія Среда, 7 октября 2020 г.

Читайте також:

Оновлення додатку «Дія» та запуск нового додатку «Дія 2.0.»

Проект Дія.Бізнес: консультаційні центри працюватимуть у 50 містах України

Старт проекту Дія.City — першої в світі віртуальної бізнес-країни

Для бізнесу з 1 жовтня 2020 року Приватбанк знизить тарифи на обслуговування

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *