Covid-19 продовжує ріст рівня безробіття в ЄС та Україні

Калькуляція — не первинний документ, а розрахунок витрат
08.09.2020
Економіка Туреччини рекордно знизилась через пандемію Covid-19
09.09.2020
Show all
Covid-19 продовжує ріст рівня безробіття в ЄС та Україні

Covid-19 продовжує ріст рівня безробіття в Європейському союзі та Україні

За даними Євростату влітку не зважаючи на пом’якшення заходів боротьби з Covid-19 рівень безробіття продовжував рости з 7,7% в червні 2020 року до 7,9% на кінець літа.

В червні 2020 року безробітних в Європейському союзі нараховували 15 млн. чоловік, а вже в липні показник безробітних зріс на 0,28% — на 336 тис. чоловік.

Серед молоді цей показник склав відповідно 16,9% та 17,0% від загального числа безробітних в червні та липні відповідно — зріс на 29 тис. чоловік.

В Україні на початок вересня офіційний статус безробітних мають понад 500 тис. українців.

Як результат світова економіка скоротилась на 12,1%, що є антирекордом.

Наслідки коронакризи у європейських країнах, згідно з опитуванням проведеним Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Мюнхенським дослідницьким центром ifo Institute:

  • економічні наслідки кризи Covid-19 були значно гострішими в країнах, де працює ЄБРР, ніж у розвиненій Європі: 73% респондентів у цих регіонах заявили, що вони постраждали через коронакризу;
  • 15% опитаних у регіонах ЄБРР втратили роботу – це більш ніж удвічі більше, ніж у країнах з розвиненою економікою;
  • тягар кризи Covid-19 більше відчутний для тих, хто мав нижчий рівень освіти та нижчий рівень доходу до пандемії. Молодь та ті, хто працює у невеликих фірмах, також частіше втрачали роботу;
  • працівники державного сектору або державних підприємств рідше втрачали роботу, ніж ті, хто працював у приватному секторі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *