Цифрове свідоцтво про народження дитини: до 14 років можна сформувати у власному смартфоні мобільного додатку Дія 2.0

В Миколаєві відкрили другий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
25.10.2020
Нова форма №10-ПОІ (річна) звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за 2020 рік
27.10.2020
Show all
Цифрове свідоцтво про народження дитини: до 14 років можна сформувати у власному смартфоні мобільного додатку Дія 2.0

Пошук / Search

Цифрове свідоцтво про народження дитини: до 14 років можна сформувати у власному смартфоні мобільного додатку Дія 2.0

Проект реалізовувався за підтримку SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance, що фінансується Урядом Канади.

Про оновлення додатку Дія та запуску додатку Дія 2.0 ми писалу тут:

Оновлення додатку «Дія» та запуск нового додатку «Дія 2.0.»

Батьки 7 млн дітей віком до 14 років можуть сформувати цифрове свідоцтво про народження дитини у мобільному застосунку Дія 2.0.23 вересня Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 911, якою легалізував використання цифрового свідоцтва на рівні з паперовим. Також постановою визначено можливість передавання цифрового свідоцтва про народження у вигляді електронних копій. Отож, юридичних підстав відмовити у використанні цифрового свідоцтва про народження дитини в Дії немає.

Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що цифрове свідоцтво про народження у мобільному застосунку Дія це– можливість для обох батьків більше не переживати за наявність паперової копії документа. Адже воно має таку саму юридичну силу, як і його паперовий аналог.

Цифрове свідоцтво про народження використовується для поїздок Україною, отримання банківських, медичних, освітніх послуг та інших.

Для того, щоб його отримати, потрібно просто оновити застосунок Дія. Далі обрати “Додати Свідоцтво про народження дитини” та ввести серію й номер документа. Так свідоцтво про народження з’явиться у смартфонах батьків.

Крім того, у мобільному застосунку Дія 2.0 доступна функція шерингу – можливість ділитися цифровими копіями документів. Так, батьки дитини зможуть не носити із собою паперової версії свідоцтва про народження. А за необхідності шерити цифрову копію документа. 

Важливо, що цифрове свідоцтво про народження в Дії має таку ж юридичну силу, як і його паперовий аналог. Якщо ж раптом цифрового свідоцтва не прийняли, необхідно відразу ж звернутися до служби підтримки Дії. Читайте також:

На правах реклами:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.