Американська інвестиційна компанія Argentem Creek в рамках законопроекту Investment nanny в Україні

Готівка одного робочого дня: вартісні обмеження та понадліміт
30.09.2020
VIII міжнародна виставка АПК з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO 2020
01.10.2020
Show all
Американська інвестиційна компанія Argentem Creek в рамках законопроекту Investment nanny в Україні

Американська інвестиційна компанія Argentem Creek в рамках законопроекту Investment nanny обговорила потенційні інвестиційні проекти в Україні

1 жовтня відбулася зустріч міністра розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з представниками американської компанії з управління інвестиціями Argentem Creek — Джоном Паттоном і Робертом Грантом.

За повідомленням пресслужби Міністерства економіки України представники Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства та американської компанії з управління інвестиціями Argentem Creek обговорили потенційні інвестиційні проекти.

Під час обговорення міністр розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства в України Ігор Петрашко зазначив, що на сьогодні в Україні формується нова законодавча платформа для посилення інвестиційного потенціалу України — це так званий законопроєкт «Інвест няні». Крім того, вже вдосконалено концесійне законодавство та з державно-приватного партнерства. Наразі формується список пріоритетних інвестиційних проектів. Також перезавантажено офіс UkraineInvest. Всі ці дії є гарним сигналом для інвесторів.

Учасники зустрічі обговорили потенційні інвестиційні проекти в АПК, виробництві, машинобудуванні, ІТ-секторі, транспортній інфраструктурі. Сторони домовились продовжувати діалог з метою напрацювання конкретних подальших планів в Україні на найближчі місяці та роки.

21 липня 2020 року Верховною Радою України схвалено законопроект про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями, так званий законопроект про Investment nanny «Інвестиційних нянь».

Кожному інвестору великої компанії, яка приведе в Україну 100 мільйонів доларів або більше, забезпечується окремий контракт з державою. Саме держава буде захищати. Персональний менеджер — investment nanny — який розмовляє п’ятьма мовами та працює в форматі «24/7».

Проект Investment nanny (Інвестиційних нянь) передбачає:

  1. Стимулювання створення робочих місць та приток інвестицій в економіку України.
  2. Надання пакету стимулів як українським, так і іноземним інвесторам зі значними інвестиціями у переробні галузі, проекти яких стимулюють зростання доданої вартості української економіки та створюють понад 150 робочих місць.
  3. Співфінансування інфраструктури проектів (будівництво доріг та реконструкція доріг коштом держбюджету, приєднання до електромереж), податкові пільги, надання права користування земельною ділянкою в оренду за спеціальними умовами оплати й т. ін.
  4. Загальний обсяг державної підтримки не повинен перевищувати 30% від суми інвестицій в проект. Розмір інвестицій в проект має становити еквівалент не менше 30 млн. євро.
  5. Інвестпроект має реалізовуватися на території України у сферах переробної промисловості, інфраструктури та логістики, поводження з побутовими відходами, туризму, охорони здоров’я, освіти, спорту. Виключення складають сфера поновлюваних джерел енергії, добувна промисловість, рослинництво і фінансова сфера.
  6. В процесі реалізації проекту має забезпечуватись створення не менше 150 робочих місць із середньою заробітною платою працівників не менше ніж на 15% вище середньої заробітної плати у відповідній галузі.
  7. Термін реалізації проекту не повинен перевищувати 5 років.

Читайте також:

Інвестиційна привабливість України: реалії та прогноз

Інновація ІТ — UkraineInvest Guide — інвестиційний гаджет — путівник для іноземних інвесторів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *